![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-11_15-01-27-319_optimized.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-11_15-01-27-319_optimized.jpg)
Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Володимир Майка.
У велозабігу взяли участь 39 учасників, які в супроводі поліції подолали відстань від села Брошнів до урочища Конвалія, що у с. Креховичі.
Захід розпочали з молебня, який очолив отець Володимир Майка.
«Прибирали зовсім не довго, адже на місці виявилось досить чисто. Ми раді, адже наступного разу можем їхати з основною метою не прибирання, а відпочинку! Вдячні всім хто сьогодні прийняв участь! Будемо їхати ще», — зазначає о. Володимир.
Як розповідають організатори, еко-велозабіг мав благодійну мету, а саме збір коштів на ЗСУ.
«Збираємо на авто для Василя Гладенького, активного учасника Брошнів Осадського пласту, та БО “БФ Серце Марії”, який з перших днів війни вступив до лав ЗСУ разом із своїми синами, та відважно захищають Україну і сьогодні!», — розповідає священнослужитель.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ