Матері загиблих українських Воїнів-Героїв вирушили до Старуні

У середу, 5 квітня, до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, у своєму молитовному паломництві завітали матері загиблих українських Воїнів-Героїв, які віддали життя за нашу Батьківщину впродовж 2014-2023 років російсько-української війни.

«Кажуть, що людина живе до тих пір, поки є в нашій пам‘яті та наших молитвах. Очевидно, жодні слова втіхи не повернуть нам люблячу особу, однак Святе Письмо навчає, що пам‘ять про праведника є вічною», — зазначають на фейсбук-сторінці Відпустового центру.

Прочан зустрів та привітав на батьківщині блаженного священномученика Симеона Лукача о. Володимир Лукашевський.

Спершу паломники відвідали музей «Блаженного Симеона та підпільної УГКЦ». Там для них священник провів цікаву екскурсію, розповідаючи про особу блаженного Симеона Лукача, а також про підпілля нашої Церкви.

Далі всі вирушили на молитву Хресної дороги. Отець Володимир провадив її, виголошуючи власні роздуми, які були покликані торкнутися кожного та вкотре пригадати про велику Божу любов. Ця любов настільки сильна, що Отець жертвує власним сином, який помирає в муках на хресті.

«Вочевидь, ви, дорогі матері, добре знаєте, що таке віддати сина за інших; пожертвувати сином, щоб інші мали життя. Але у своїх стражданнях ви не є самотні. Бог вас розуміє. Бог з поруч. Марія, яка супроводжувала свого Божественного Сина на Його хресній дорозі, я переконаний, супроводжує і вас на вашому життєвому шляху», — наголосив проповідник.

Опісля паломники також помолилися Божественну Літургію та панахиду за загиблими Героями. Крім того, кожен міг приступити до Святого Таїнства покаяння.

На завершення о. Володимир поблагословив матерів мощами блаженного священномученика Симеона та єлеєм, освяченим на його мощами.

«Пригадуємо, що найближчої суботи, 8 квітня, відбудеться Таїнство Соборування. Початок о 17.00 год», — зазначають у Відпустовому центрі.