Мальтійці здійснили черговий візит солідарності на Херсонщину

Нещодавно волонтери Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківськ здійснили черговий візит солідарності на деокуповану Херсонщину. У ході візиту їм за сприянням жертводавців  вдалося привезти для місцевого населення необхідну допомогу.

«Особливу подяку висловлюємо Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ та Архікатедральному і Митрополичому собору Воскресіння Христового за сприяння та збір харчових продуктів для благодійної кухні смт Зеленівка, Херсонського району», — зазначають мальтійці на своїй фейсбук-сторінці.

Благодійна кухня смт Зеленівка працює без вихідних з першого дня деокупації Херсону та щодня забезпечує харчуванням близько 100-150 осіб. Також волонтери передали продуктові пакунки для парафії Різдва Пресвятої Богородиці, яка знаходиться в смт Зеленівка, та мешканцям Дніпровського району міста Херсон.

«Живе спілкування з містянами, емоційність та підтримка — це невід’ємний та важливий аспект нашого служіння. Бо міста без людей — це просто бетонні коробки. Зелень довкола та спека, можуть ввести в оману й навіяти відчуття спокійного, розміреного півдня. Однак розквітлі свічечки каштанів та клумби, повні ірисів, ніби не випадково особливо пишні цьогоріч, з усіх сил хочуть приховати розвалені будівлі та знищену інфраструктуру. І вже наче знайомий маршрут доводиться вкотре перебудувати, об‘їжджаючи вирви на дорозі від нових «прильотів» та обірвані лінії електропередач. Херсон живе під нестихаючі канонади вибухів, а містяни з підтримкою усіх небайдужих тримаються і чекають, коли над всією нашою країною знову розкинеться бездонно синє мирне небо», — діляться волонтери.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ