«Лицарі Колумба» взяли участь у Всеукраїнській Різдвяній зустрічі

На запрошення Митрополита Мечислава Мокшицького представники рад Лицарів Колумба Івано-Франківського регіону взяли участь в традиційній Різдвяній зустрічі Лицарів Колумба України у Львові.

Святу Месу в базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії очолив Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні архієпископ Мечислав Мокшицький.

На початку Святої Меси польські Лицарі передали «Світло надії» — вогонь із вічної лампади в каплиці Божої Матері Ченстоховської, який прибув з Ясної Гори на знак солідарності та молитовної підтримки для України у часі війни та вирушить зі Львова у всі регіони України.

У свому слові Архієпископ Мечислав назвав милосердя тим вогнем, який треба передавати світові та звернув увагу всіх присутніх на те, що єпископами України проголошено Рік Милосердя. Цей час має бути моментом великої всенародної солідарності, великої діяльності для досягнення миру.

Опісля  відбулися підсумково-організаційні збори лицарів під головуванням Національного Делегата Лицарів Колумба в Україні Юрія Малецького та щира лицарська коляда.