Лицарі Колумба вирушили у паломництво до Відпустового центру Симеона Лукача

У п’ятницю, 31 березня, Лицарі Колумба Івано-Франківської Митрополії УГКЦ та їх родини схилили коліна перед Господом, взявши участь у прощі в паломницькому центрі блаженного священомученика Симеона Лукача, що у селі Старуня.

Учасники розпочали паломництво з екскурсії центром та з історії про життя блаженного Симеона, проведеної отцем Володимиром Лукашевським, священником Відпустового центру.

Капелан ради Лицарів Колумба при Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, о. Ігор Сачков, розпочав Хресну Дорогу з розважаннями, які зачитували Лицарі.

Під час Хресної ходи всі вірні мали можливість прийняти Таїнство Покаяння.

Божественну Літургію очолив отець Іван Жук у співслужінні капеланів рад Лицарів Колумба у парафіяльному храмі святого апостолів Петра і Павла.

Також душпастир прочитав молитви на оздоровлення, а відтак відбувся молебень до блаженного Симеона Лукача. Згодом всіх прочан поблагословили мощами Симеона Лукача.

Після богослужінь відбулась ініціація нових Лицарів до ордену, а на завершення всі спільно виконали духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний»

«В той момент, коли людина схиляє коліна перед Господом, вона досягає своєї найвищої величі», — зазначають на фейсбук-сторінці Лицарів Колумба, цитуючи св. папу Івана ХХІІІ.