Лікувально-діагностичний центр св. Луки: близько 2500 безкоштовних медичних послуг з початку війни

Лікувально-діагностичний центр св. Луки продовжує безоплатно надавати послуги усім, хто потребує медичної допомоги. Адміністрація клініки розповіла, як сьогодні функціонує ЛДЦ, про роботу лікарів та як наразі записатися на консультацію чи медичну послугу.

З початком війни медичний персонал ЛДЦ надав близько 2500 безкоштовних послуг та ще 430 згідно з реформою. Зазначимо, що медичною допомогою скористалося 140 біженців та понад 800 місцевих жителів.

Серед запитів, що виникають найчастіше – загальна оцінка стану організму дітей і дорослих: прийом педіатра і терапевта, загальні клінічні аналізи, діагностика та консультації різнопрофільних спеціалістів.

Для усіх потребуючих в ЛДЦ працюють 42 лікарі: кардіологи, терапевти, педіатр, рентгенологи, травматологи, ендокринолог, невропатолог, психотерапевт, гастроентеролог, фізіотерапевт, гінекологи, уролог, дерматовенеролог, мамолог-онколог, ендоскопіст, отоларинголог, офтальмологи, інфекціоніст, лікарі УЗД, лікар функціональної діагностики та лікарі-лаборанти.

Отримати їх послуги можна у простий спосіб – достатньо зателефонувати чи прийти, щоб записатися на прийом. При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.

Окрім надання послуг, працівники клініки займаються волонтерством та допомагають як фізично, так і морально усім потребуючим в цей нелегкий час. Крім того, певну частину чоловічого колективу вже мобілізували до ЗСУ. Працівники спільно моляться на роботі, та цілими родинами вдома за мир та наше військо, за людей, які перебувають в гарячих точках.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ