Керівництво Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ зустрілося із делегацією Caritas im Bistum Fulda

Нещодавно, у рамках робочого візиту у м. Кракові (Польща), відбулася зустріч делегації Карітасу єпархії Фульда (Caritas im Bistum Fulda) та керівництва БО «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ».

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці благодійної організації.

Учасники зустрічі обговорили подальшу співпрацю між партнерами, реалізацію майбутніх спільних проєктів та нові можливості для здійснення допомоги.

Під час візиту Карітас Фульда передав мікроавтобус «Ford» для франківського Карітасу з метою покращення транспортного обслуговування внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю в Івано-Франківській області.

Мікроавтобус пристосований для людей з обмеженими можливостями та має пандус для інвалідів на візках.

Як зазначають працівники благодійної організації, така допомога має важливе значення для забезпечення мобільності, сприяє соціальній інтеграції та незалежності цієї категорії населення.

«Дякуємо нашим німецьким партнерам за підтримку та плідну співпрацю впродовж багатьох років! Ми цінуємо вашу допомогу. Завдяки їй, ми зможемо забезпечити потреби більшій кількості людей зі складними життєвими обставинами та покращити якість їх життя», — йдеться у дописі.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ