Католицький ліцей відчиняє свої двері для дітей-переселенців з усієї України

З ініціативи Архієпархіального управління оголошено позаконкурсний добір учнів 5-11 класів Католицького ліцею св. Василія Великого для вимушено переселених дітей. В ліцеї для внутрішньопереміщених осіб створили можливість надання стипендій на навчання.

Директор Католицького ліцею о. Маркіян Букатчук назвав це кроком назустріч тим, хто постраждав внаслідок лихоліття війни, покинув свій дім і наразі не може брати участі в навчальному процесі. 

«Йде мова про крок назустріч переселеним особам, в тому числі учням 5-11 класів, які зараз не мають доступу до освітнього процесу. Очевидно, що держава робить свої кроки для забезпечення навчання для цих учнів. Але ми, як церква і школа, хочемо посприяти, щоб школярі отримали якісну і доступну освіту», – сказав о. Маркіян Букатчук.

Щоб записатися до ліцею, необхідно подати заявку на офіційному сайті ліцею за вказаними покликаннями до 31 березня 2022 року: 

5-й клас – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgWYm_CxnjYfeZvMgTDe0LaQ9qz8OL11i0FnvPHhFbroEAwQ/viewform?fbclid=IwAR0sWIi0LQfHSileXiDaWhvri8-XOyKturzRyfnKV_jaP05j0tCr7hMAeYg

6-9 класи – https://docs.google.com/forms/d/1iggL7CX-0lINjObwLvLQuXR1iZ7XZiezgNNIMl0rQ14/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR1hoD3z7Ha-0lkCiCzjPu_VTsmYY2DFKX3dVlHIpBhnqOtnH1aS7u-qDYw

11 клас – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDE_w-bgFlwB-4LsN3RQr7YWk8xzGe7DV6DMkg8raj08tJJA/viewform?fbclid=IwAR2prrVxfFf_n7Ir3x3nDMQ7eWQ-2UlyKDp6sAr4zMUnFCIaeuJqClbqkVc

Після подачі адміністрація переглядатиме заявки та контактуватиме щодо подальших кроків. Учням проведуть невеликі співбесіди і при наявності всіх відповідних критеріїв діти отримають можливість долучитися до освітнього процесу. Нових школярів додаватимуть до класів, де кількість учнів не перевищує 22 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молитва за мир: у Католицькому ліцеї моляться із вимушеними переселенцями

Наразі, навчання в Католицькому ліцеї відбувається в дистанційній формі, що є звичною та налагодженою практикою для вчителів та учнів. Однією з причин навчання у форматі онлайн є проживання в приміщеннях ліцею вимушених переселенців, які отримують не тільки нічліг, але триразове харчування та безкоштовні медичні послуги в Лікувально-діагностичному центрі св. Луки.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ