![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380356572_645311530916135_1545537850100517901_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380356572_645311530916135_1545537850100517901_n.jpg)
Про це пишуть на офіційній фейсбук-сторінці навчального закладу.
«Батьки та вчителі радо жертвували на БПЛА для військової частини А4128, в якій Україну від лютого ворога захищає син нашої колеги-вчительки», — пишуть організатори дійства.
Завдяки щедрим пожертвам батьків та вчителів вдалося зібрати суму у розмірі 33 578 гривень.
«Дякуємо усім, кому не байдужа доля країни. Кожному, хто відчуває відповідальність за її майбутнє. Кожному, хто допомагає нашим Воїнам вистояти», — йдеться у дописі.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ