![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/328700804_168683035937169_206978393665495050_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/328700804_168683035937169_206978393665495050_n.jpg)
Місія та візія католицького закладу освіту базується на документах церкви щодо освіти та виховання фундаментом, яких є Об’явлення Бога про людину, світ, сенс життя та Його самого.
Завдання вчителя – створити у спільноті закладу атмосферу, оживлену євангельським духом свободи і любові, допомагати дітям, аби вони, розвиваючи власну особистість, зростали як нове створіння, яким вони стали через Хрещення.
Як це втілити практично у закладі освіти вчилися молоді педагоги католицьких закладів шкіл та садків Івано-Франківська.
Педагоги обговорили техніки генерування ідей, методи залучення учнів на уроках, цінності та процес виховання, а також яким має бути успішний педагог. А найголовніше – педагоги спілкувалися й обмінювалися досвідом.
У зустрічі брали участь педагоги Католицьких садочків «Телесик», «Ковчег», початкової Католицької школи святого Василія Великого, Католицького ліцею святого Василія Великого, Угорницького ліцею.
Повідомила п. Галина Гришко