Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вкотре провів благодійну акцію «Мить добра»

У четвер, 16 березня, Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вже вкотре провів благодійну акцію «Мить добра» для потребуючих осіб.

На благодійний захід, який відбувається щочетверга, прибуло 100 осіб з числа внутрішньо переселених людей та місцевих мешканців.

Завдяки праці волонтерів Карітасу, кожен, хто прийшов на благодійну акцію, мав нагоду підібрати необхідні для себе речі – сезонний одяг та взуття.

Родини із маленькими дітьми під час акції мали можливість отримати дитячі іграшки, підгузки та дитячу гігієну.

«Серед тих, хто прийшов сьогодні на акцію, була і пані Альона із Запоріжжя, яка нещодавно стала мамою та знайшла у нас дитячій візочок для свого маленького синочка Дмитрика», — повідомляють на фейсбук-сторінці «Карітасу».

«Ми з батьками чоловіка переїхали сюди наприкінці листопада, — розповідає пані Альона, — чоловік залишився у Запоріжжі, бо має роботу та не може її покинути. Синочок народився вже тут, на Франківщині. Із соціальних мереж я дізналась, що є можливість на акції отримати допомогу для дитини та навіть не сподівалась знайти тут візочок для сина. Це стало просто чудовим подарунком, дякую вам за підтримку».

Допомога потребуючих осіб стала можливою завдяки фінансової підтримки «Карітасу Фульда» (Німеччина) Caritas im Bistum Fulda.