Калуські «Лицарі Колумба» спільно із парафією Архистратига Михаїла провели благодійну акцію

У вівторок, 7 березня, братерська організація «Лицарі Колумба» м. Калуш у співпраці із парафією Святого Архистратига Михаїла Калуського протопресвітеріату провели чергову благодійну акцію, під час якої забезпечили продуктовими наборами понад 200 внутрішньопереміщених осіб.

Як відомо, «Лицарі Колумба» м. Калуш є частиною братерської організації «Лицарі Колумба Івано-Франківської Митрополії УГКЦ».

«Милосердя, єдність, братерство, патріотизм — саме ці риси є визначальними для чоловіків-католиків, які є членами братерської організації «Лицарі Колумба». І це вони щоразу підтверджують своїми справами», — зазначають на парафії Архистратига Михаїла у м. Калуші.

Так, у храмі Святого Архистратига Михаїла в Калуші, при якому вже не один рік діє ця організація, провели чергову благодійну акцію для людей із числа внутрішньо переміщених осіб.

Калуські «Лицарі Колумба» спільно із митр. прот. Михайлом Бігуном, який був засновником цієї організації у м. Калуш, отцем-настоятелем Іваном Бігуном храму та отцями-сотрудниками храму роздали понад 200 продуктових наборів людям, які цього потребують.

Як розповів очільник калуських «Лицарів Колумба» Богдан Пасічник, це стало можливим завдяки тісній співпраці українських та польських братів. На сайті організації була відкрита попередня реєстрація і в зазначений час ті, хто подав заявку, змогли отримати допомогу.

«Під час Великого Посту молитва і милостиня нам допомагають побачити страждаючого Христа у кожному, хто опинився у важкому життєвому становищі, тому милосердя щодо ближніх є найкращим виявом справжньої християнської любові», — підкреслює отець Іван Бігун.

«Разом ми — сила, з якою точно переможемо! Слава Україні!», — наголошують доброчинці.

Повідомили Ірина Савка та Василь Бігун