«Із великої любові і ціною життя будується світле майбутнє для нас усіх і Батьківщини України», — Митрополит Володимир в часі парастасу за покійним Воїном

У четвер, 23 лютого, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив парастас у будинку смутку м. Івано-Франківська за загиблим Воїном — Артемом Лотвіним, парафіянином парафії св. влкмч. Юрія, що у с. Угорники, Східного протопресвітеріату.

До будинку смутку на поминальне моління прибули жителі громади с. Угорники, представники влади, а також чисельна кількість вірних, щоб вшанувати пам’ять спочилого Захисника.

Заупокійну молитву очолив Митрополит Володимир, а співслужило йому духовенство Східного протопресвітеріату Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Після панахиди Високопреосвященний Володимир промовив до присутніх у будинку смутку:

«Дорога родино! Зі сльозами на очах ми провели ось цю молитву за душу Артема. Похорони наших Героїв є дуже важкими. Завдяки їхньому змаганню Україна сьогодні стоїть! Майбутнє наше буде вільне, а наша Батьківщина буде незалежною. Артем із великої любові до вас, родино, до України, до українців пішов на війну, щоб захистити нашу землю, нашу державу, наш народ. Він зробив це для того, щоб наше майбутнє було світле. У цьому майбутньому України завжди будемо згадувати наших Воїнів, які віддали своє життя на вівтар Батьківщини».

«Як бачимо, такою дорогою є ціна нашої волі, яку потрібно нам з вами берегти. Заносимо сьогодні молитви до Всевишнього Господа, дякуємо Артему. Просимо Бога, щоб обдарував його в небі небесними дарами, щоб він був посеред того святого Небесного Воїнства, який буде молитися за вас, родино, за Україну, ніколи не забуваючи нас. Схиляємо наші голови та коліна перед Воїном, а в Господа просимо для нього вічних ласк», — зазначив Митрополит у своєму слові до присутніх.

Як відомо, Артем Лотвін — вже п’ятий Воїн — Герой з Угорників, який віддав своє життя за волю і незалежність України.

Похорон Воїна відбудеться 24 лютого о 12:00. Прощання розпочнеться у будинку смутку, а поховання відбудеться на Алеї Слави міського кладовища, що у с. Чукалівка.

Вічна пам’ять Герою!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ