Із йорданськими відвідинами семінарійна спільнота завітала до медичних закладів Івано-Франківська

У вівторок, 24 січня, студенти Івано-Франківської духовної семінарії свщмч. Йосафата навідалися до дітей, які перебувають на лікуванні в обласній дитячій лікарні міста Івано-Франківська. 

У цей день семінаристи разом із медичним капеланом о. Миколою Катричем відвідали усіх, хто перебуває у медичній установі.

Священнослужитель окропив йорданською водою лікарняні приміщення, а також навідався до дітей та благословив увесь робочий персонал цієї установи.

Своєю чергою, брати-семінаристи супроводжували йорданські відвідини співом радісних колядок на прославу Спасителя світу — Ісуса Христа.

Наступного дня, 25 січня, отці ректорату, зокрема ректор семінарії — о. Тарас Путько і префект — о. Іван Харевич, та брати-семінаристи з йорданськими відвідинами завітали до ще одного медичного закладу.

Спільно із о. Ярославом Рохманом, капеланом медичного закладу та голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії, отці ректорату та семінаристи прибули до КНП “Івано-Франківський обласний клінічний центр паліативної допомоги ІФ ОР” (Хоспіс), де також співали колядки для пацієнтів, славлячи у Різдві Ісуса Христа.