Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ підтримує Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей

У четвер, 9 лютого, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ у рамках проєкту «Разом з Україною» передала для Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області гуманітарну допомогу, а психологи проєкту провели рефлексії для дітей.

У даному центрі психологічно-соціальної реабілітації проживають діти від 3 до 18 років, тут вони можуть перебувати до 9 місяців, або до моменту, коли правоохоронні органи й служба у справах дітей вирішить їх подальшу долю.

За словами керівництва закладу, у Медині можуть перебувати діти позбавлені батьківського піклування, діти сироти, процес подальшого влаштування у сімейні форми виховання яких, саме вирішується. Тут також знаходяться діти, сімʼї яких перебувають у складних життєвих обставинах.

У ході благодійного візиту практикуючі психологи провели заняття для 20-ти дітей шкільного віку. Спеціалістами разом із дітьми провели цікаві та пізнавальні групові ігри, щоб пізнати проблеми та потреби мешканців центру соціально-психологічної підтримки.

Як зазначають психологи, які працювали із дітками, п. Валерія та п. Ольга, саме ця малеча особливо потребує нашої підтримки, адже у своїх сімʼях вони не отримували необхідної для них любові від батьків. Діти обділені любов’ю, та потребують її як ніхто інший.

На завершення свого заняття всі дітки відмальовували власну долоньку, згодом зображаючи на ній свої найвищі цінності. Глянувши на ці малюнки, одразу стало зрозуміло, що для дітей, попри все, найціннішими у житті залишаються батьки, дім, Батьківщина та воїни ЗСУ.

Запитавши у психологів центру соціально-психологічної реабілітації чого найбільше потребують діти, ми почули: «Найбільше діти потребують уваги, спілкування і, звичайно, — любові. Коли приїжджають нові дітки до нашого закладу, вони часто своїх психологів та вихователів кличуть “мама”».

Окрім того, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ, у рамках італійсько-українського проєкту «Разом з Україною», у даний заклад передала також 4 набори для прибирання, кожен із яких включає: рідке мило 1 шт., гель для чищення санвузлів 2 шт., миючий засіб 1 шт., комплект для прибирання совок+щітка 1 шт., миючий засіб для посуду 1 шт., порошок для прання 1 шт., рукавички універсальні 2 шт., відро для миття 1 шт., швабра 1 шт., відбілювач «Білизна» 1 шт.

Довідково: дана ініціатива фінансується італійською урядовою організацією AICS, за підтримки FOCSIV у співпраці з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та іншими благодійними організаціями.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ