Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ передала гуманітарну підтримку для діток, які проживають у «Містечку Милосердя святого Миколая»

У четвер, 18 травня, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ у рамках італійсько-українського проєкту «Разом з Україною» передала гуманітарну підтримку для соціально-реабілітаційного центру БО «Містечко Милосердя святого Миколая», що у Крихівцях.

Цього разу у рамках проєкту «Містечко Милосердя святого Миколая» отримало:

  • Рюкзачки із канцелярськими наборами 20 шт.
  • Гра «Супер футбол» 1 шт.
  • Гра «Вежа балансер» 1 шт.
  • Настільна гра «Монополіст» 1 шт.
  • Набір для малювання (168 предметів) 1 шт.
  • Набір для прибирання 8 шт.
  • Засоби особистої гігієни 48 шт.
  • Дитячий шампунь «Small panda»48 шт.
  • Мило туалетне 78 шт.

«У нас проживають дітки вилучені із кризових родин, або сімей, які попали у складні життєві обставини. Здебільшого їх батьки мають залежності, хтось – алкогольну, а хтось від наркотичних речовин. Діти попадають до нас через соціальні служби нашого міста та області. Перебувати у нас вони можуть необмежену кількість часу», — розповідає сестра Марія Покров, ВС, настоятелька «Містечка Милосердя святого Миколая».

Як розповідає сестра Марія Покров, бувають випадки, коли батьки виправляються і діток повертають у сім’ї. Однак, ймовірність цього дуже низька. Здебільшого малеча потрапляє у прийомні родини, або продовжує проживати у соціально-реабілітаційному центрі до повноліття.

Зараз у «Містечку Милосердя» проживає 20 діток, всі вони різного віку від 1-го року до 17-ти.

У рамках проєкту «Разом з Україною» у даному закладі проводили й психологічні заняття для малечі: «Ці заняття були дуже креативні. Дітям надзвичайно подобалася арттерапія. Бо знаєте, якщо їм сказати, що прийдуть психологи й будуть з вами розмовляти, їм би це не сподобалося і вони б не сприймали цього. А так, вони на всіх заняттях були дуже відкриті і їм було дуже цікаво виконувати творчі завдання», — розповідає сестра-монахиня.

Окрім цього, протягом 6-ти місяців «Містечко Милосердя св. Миколая» отримувало свіжі овочі та фрукти, а також м’ясо.

«Я дякую всім жертводавцям, які піклуються про нас. Особливі слова подяки хочеться скласти тим, хто весь час працював над реалізацією даного проєкту. Хочу висловити вдячність від себе та всіх діток, зокрема о. Івану Стефураку та п. Андрію Ротеру», — мовила сестра Марія.

Довідково:

Дана ініціатива фінансується італійською урядовою організацією AICS, за підтримки FOCSIV у співпраці з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та іншими благодійними організаціями.

Один набір для прибирання включає: рідке мило 1 шт., гель для чищення санвузлів 2 шт., миючий засіб 1 шт., комплект для прибирання совок+щітка 1 шт., миючий засіб для посуду 1 шт., порошок для прання 1 шт., рукавички універсальні 2 шт., відро для миття 1 шт., швабра 1 шт., відбілювач «Білизна» 1 шт.

Своєю чергою у канцелярський набір входить: гелеві ручки 1 уп., повітряний пластилін 6 шт., кольоровий папір 1 уп., розмальовка антистрес 1 шт., зошит для малювання 1 шт., кольорові олівці 1 уп., блокнот 1 шт., ножиці дитячі 1 шт..

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ