Івано-Франківська Архієпархія розпочинає реалізацію двох великих благодійних проєктів

Нещодавно Івано-Франківськ відвідали представники італійської організації Missione Calcutta, які розпочали приготування до реалізації двох великий благодійних проєктів — «Health care for safety and rehabilitation» та «Разом з Україною завжди», основним партнером у реалізації яких є Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ. Кожна з ініціатив триватиме один рік.

Дані проєкти відбуватимуться за фінансування італійського уряду, а саме Італійської Агенції із питань розвитку співробітництва AICS у співпраці з благодійною організацією FOCSIV, Missione Calcutta та ARCS.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ — Івано-Франківську Архієпархію відвідали представники благодійної організації Missione Calcutta

Протягом року у планах благодійників реалізація двох великих проєктів.

«Health care for safety and rehabilitation»

Дана ініціатива є великим комплексним проєктом, який передбачає три основні напрямки допомоги:

  1. Формація лікарів Лікувально-діагностичного центру «Клініка святого Луки», медперсоналу Ясінської міської лікарні, спеціалістів із Харківської міської клінічної лікарні та Інституту загальної та невідкладної хірургії м. Харків. Навчання відбуватиметься у двох форматах — онлайн та безпосередньо на базі однієї із провідних клінік Італії «Sacro Cuore», що у м. Неграр.
  2. Закупівля обладнання та облаштування реабілітаційного центру, який діятиме при «Клініці святого Луки» та при Ясінській лікарні.
  3. Новітнім напрямком реалізації проєкту є облаштування кімнат телемедицини у всіх вищезгаданих медичних закладах, що дасть можливість спеціалістам усіх українських клінік отримувати консультації щодо лікування пацієнтів у італійських колег з Неграру.

Окрім того, у рамках проєкту буде організована медійна кампанія, яка стосуватиметься інформування мешканців Харкова щодо мінно-вибухової небезпеки, через розповсюдження інформації у різних засобах комунікації.

Як зазначалося вище, проєкт реалізовуватиметься у різних куточках України та триватиме рік.

«Разом з Україною завжди»

Дана ініціатива є продовженням проєкту, який реалізовувався тогоріч на території Івано-Франківської, Чернівецької та Одеської областей.

У нашому місті «Разом з Україною завжди» впроваджуватиметься Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ у співпраці з італійськими організаціями Focsiv, Missione Calcutta та ARCS.

Ця ініціатива спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним особам та вразливим верствам місцевого населення.

Серед заходів, які відбуватимуться у рамках проєкту, буде забезпечено харчування переселенців, що проживають у шелтерах, якими опікується Архієпархія. Як і минулого року, на території протопресвітеріатів, що знаходяться у межах Івано-Франківської області, поширюватимуться продуктові набори.

Окрім того, у «Клініці святого Луки» знову надаватимуться безоплатні пакети медичних послуг для жінок, дітей, людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Скористатися діагностикою зможуть вразливі верстви населення, серед яких одинокі матері, внутрішньо переміщені особи, малозабезпечені сім’ї.

У рамках проєкту, особлива увага надаватиметься психосоціальній допомозі, яку отримуватимуть переселенці, що проживуть у прихистках Архієпархії, а також всі бенефіціари проєкту.

Що цікаво, цьогоріч вперше завдяки «Разом з Україною завжди» буде організовано літні табори як для дітей, чиї батьки захищають Україну, так і для ВПО та малечі з потребуючих сімей місцевого населення.

Даний проєкт поширюватиметься на низку областей України, серед яких — Івано-Франківська, Чернівецька, Одеська, Миколаївська, Дніпропетровська та Харківська.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ