Івано-Франківська Архієпархія підписала меморандум про співпрацю з Одеським Екзархатом УГКЦ

Підрив дамби Каховської ГЕС — техногенна катастрофа, спричинена російським агресором, від якої постраждали мільйони українців. Багато мешканців сіл та міст поблизу гідроелектростанції зазнали непоправних збитків: зруйновано їхні домівки, домашнє господарство, багато людей отримали непоправну шкоду здоров’ю. Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ не залишилася осторонь цієї проблеми та неодноразово організовувала гуманітарні місії для допомоги постраждалим від повені. 

Івано-Франківська Архієпархія підписала меморандум про співпрацю з Одеським Екзархатом Української Греко-Католицької Церкви. Ця адміністративна структура УГКЦ охоплює території, які найбільше постраждали від повені внаслідок теракту на Каховській ГЕС. Меморандум передбачає реалізацію проєкту з відновлення житла постраждалих від повені.

Виходячи з цього, наша Архієпархія взяла на себе зобов’язання закупити будівельні матеріали для відновлення будинків деяких сімей, чиї домогосподарства постраждали від повені спричиненої підривом дамби на ГЕС.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ