![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/630_360_1686128384-437.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/630_360_1686128384-437.jpg)
Івано-Франківська Архієпархія підписала меморандум про співпрацю з Одеським Екзархатом Української Греко-Католицької Церкви. Ця адміністративна структура УГКЦ охоплює території, які найбільше постраждали від повені внаслідок теракту на Каховській ГЕС. Меморандум передбачає реалізацію проєкту з відновлення житла постраждалих від повені.
Виходячи з цього, наша Архієпархія взяла на себе зобов’язання закупити будівельні матеріали для відновлення будинків деяких сімей, чиї домогосподарства постраждали від повені спричиненої підривом дамби на ГЕС.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ