![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/konkurs.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/konkurs.jpg)
Як повідомляєінформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології, мета конкурсу – плекання екологічної свідомості учнівської молоді через популяризацію роздільного збору відходів, озеленення довкілля і відновлення природної спадщини Творця, яку нещадно руйнує ворог.
Умови
Участь у конкурсі передбачає такі етапи: збір макулатури, її зважування та реалізацію, закупівля за виручені кошти саджанців та їхня висадка в межах Всеукраїнської акції «Сади Перемоги».
До 16 квітня на електронну адресу Екобюро УГКЦ еkоburougсс@ukr.net потрібно надіслати:
Наприкінці квітня буде оголошено переможців. Призери отримають цінні подарунки у формі комплектів контейнерів для роздільного збору відходів і видання Бюро УГКЦ з питань екології на тему екологічної освіти та виховання.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ