Директор Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ презентував діяльність благодійної організації у Івано-Франківській міській раді

У понеділок, 22 травня, у приміщенні Івано-Франківської міської ради відбувся брифінг. У цьому часі о. Володимир Чорній, Синкел у справах соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та директор Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, презентував діяльність благодійної організації.

«Церква – це душа, а держава –  тіло. Тіло відділене від душі – мертве. Наразі в Івано-Франківську живий організм, бо зараз ми плідно співпрацюємо з усіма державними службами у різних напрямках», – зазначають на офіційній фейсбук-сторінці Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Отець Володимир Чорній під час брифінгу розповів про співпрацю з Департаментом соціальної політики, Службою у справах дітей, Департаментом освіти та науки, Департаментом молодіжної політики та спорту та Івано-Франківським центром зайнятості.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зауважив, що Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ допомагає місту розвивати міжнародну співпрацю.

«Нещодавно була зустріч з міським головою міста Фульда, Німеччина, де говорили про співпрацю міст, яка стала можливою завдяки допомозі Карітасу», – зазначив міський голова.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ