Душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ супроводжували родини зниклих безвісти й полонених військовослужбовців

З 19 по 23 квітня у м. Івано-Франківську, у монастирі святого Йосифа згромадження редемптористів УГКЦ, проходила реабілітаційна зустріч родичів зниклих безвісти й полонених військовослужбовців. Духовно-психологічний супровід групи здійснювали священнослужителі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ — о. Ярослав Рохман та о. Руслан П’яста.

Вперше Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ провів реабілітаційну програму для зазначених категорій. Захід відбувся в рамках проєкту Департаменту «Зміцнення психологічної стійкості та зцілення ран в Україні». У програмі взяли участь родини з Луцька, Кропивницького, Рівного, Миколаєва, а також з Одещини, Львівщини та Київщини.

Реабілітаційна зустріч передбачала духовно-психологічну підтримку та відпочинкову програму. Учасники відвідали Відпустовий центр блаженного Симеона Лукача, Музей історії підпільної церкви та Музей українських старожитностей, ознайомилися з експозицією Музею історії землі, мали цікаві екскурсії Івано-Франківськом, взяли участь в арттерапевтичних заняттях, відвідали театр.

Крім того, родини військових щодня спільно молилися, спілкувалися в колі зі своїми духівниками та ділилися власними переживаннями.

«За дні реабілітації ми шукали шлях до себе. З кожним днем, з кожним заходом ми ставали сильнішими й впевненішими у своїй силі, яку дарував нам Господь. Ми йдемо вперед!», — поділилася враженнями одна з учасниць заходу.