«Допомога кожному ближньому є святою працею», – Митрополит Володимир на зустрічі з волонтерами

В суботу, 26 березня, в Карітасі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ провели велику зустріч парафіяльних волонтерів та волонтерок в рамках проєкту «Соціальна згуртованість та відповідальність за соціальні виклики в місцевих громадах та розвиток парафіяльного соціального служіння на Західній Україні».

В церкві Успіння Пресвятої Богородиці, що в с. Крихівці, відбувся подячний молебень, який очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Архієрей звернувся до спільноти: «Наша праця є святою: є допомогою кожному ближньому, допомогою нашому рідному народу, допомогою Україні. Ця небезпека і час єднає наш народ, нам потрібно бути всім разом». 

Про соціальне служіння для підтримки внутрішньо переміщених осіб та про вдячність для волонтерів та волонтерок за плідну роботу говорив і о.Володимир Чорній: «Наскільки наш народ об’єднаний! Наскільки волонтерська робота важлива! Ми бачимо не лише готовність дати пораду, підтримку, а й велику жертвенну працю кожного». 

Разом з психологинею Оленою поговорили на тему «Як не вигоріти у волонтерстві». До уваги спеціалістка представила важливі поради про те, як кожен з нас має дбати про себе в часи війни, а надто волонтери та волонтерки, які багато віддають ближньому не тільки емоційно, але й фізично. 

Завершилася зустріч солодким частунком та спілкуванням. В цей непростий час саме завдяки волонтерам та волонтеркам вдається так багато зробити, а також проявити милосердя для тих, хто страждає найбільше.