Для учасників організації «Лицарі Колумба» провели дні духовної віднови

Нещодавно в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулися дні духовної віднови для учасників братерської спільноти «Лицарі Колумба Івано-Франківської Митрополії УГКЦ».

Реколекції тривали два дні, з 10 по 11 березня. Їх провів о. Михайло Віхоть — голова Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. У заході також взяв участь о. Ігор Сачков — капелан Ради Лицарів Колумба при Архікатедральному соборі м. Івано-Франківська.

Дні духовної віднови розпочалися у п’ятницю Хресною Дорогою, стації якої читали представники братерської спільноти. Після цього була наука від о. Михайла, у якій роздумали про важливість подібних днів, щоби попри свою зайнятість знаходили нагоди для таких зупинок.

Також пригадали про важливість молитви, яка не має бути лише обов’язком, але нашою потребою. Роздумали про чотири види молитви: прохання, подяки, перепрошення та прослави.

Наступного дня зустріч розпочалася молитвою на вервиці, відтак відбулася друга наука, у якій пригадали про важливість і цінність бути у спільноті, яка не дає впасти, коли є непрості обставини у житті.

Згодом присутні на заході молилися на Божественній Літургії. Відтак була третя наука про Таїнство Сповіді як “душ для душі” і розглянули п’ять умов доброї сповіді.

На завершення реколекцій для Лицарів Колумба відбувся перегляд та обговорення фільму “Бог не вмер”.

Повідомив о. Михайло Віхоть