Для парафіяльної молоді Брошнів-Осади провели табір у Шешорах

У період із 3 по 9 серпня в туристичному містечку «Шешори» проходив християнський дитячий табір, у якому взяли участь діти із парафії Вознесіння Господнього, що у смт Брошнів-Осада.

Під час табору, який відбувався з ініціативи о. Володимира Майки, протопресвітера Брошнівського, діти мали змогу щодня молитись на Божественній Літургії, а також не упускали молитву на вервиці.

Про це о. Володимир Майка розповів Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«Важливим моментом є те, що молоде покоління у такий спосіб має особливе зростання у вірі, адже щодня мали катехизацію на тему “Один Бог у Пресвятій Тройці”», — розповідає о. Володимир.

Програма табору була дуже насичена, адже учасники мали активний відпочинок на гірській річці, здійснили візит до маєтку святого Миколая, а також відправились у похід до туристичного місця «Сріблясті водоспади».

«За цей час літнього табору діти по-особливому здружилися, більшість часу проводили у групах та змагалися між собою у великій грі», — зазначає душпастир.

Молодь освоювала навички з виготовлення писанок та навчилась місцевої культури під час ліплення виробів із сиру.

«Цікаво, пізнавально, а головне — духовно, — саме так діти з нашої парафії проводять свої літні канікули. Дякую батькам, що розуміють важливість плекати у своїх дітях християнські засади», — підсумував о. Володимир Майка.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ