Для Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ обрано єпископа-помічника

Святіший Отець надав згоду на рішення Синоду Єпископів УГКЦ про обрання о. Миколи Семенишина, надавши йому титулярний осідок Юнки Мавританської.

У четвер, 27 жовтня 2022 р., у Ватикані оголошено про те, що Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви обрав всечесного отця Миколу Семенишина Єпископом-помічником Івано-Франківської Архієпархії, якому Святіший Отець надав свою згоду, призначивши титулярний осідок Юнки Мавританської.

Біографічна довідка

Владика-номінат Микола Семенишин народився 29 травня 1982 року в Глибокому на Івано-Франківщині. Від 1999 по 2005 рік навчався в Івано-Франківській Духовній Семінарії, отримавши 25 листопада 2004 року дияконське, а 29 травня 2005 – ієрейське рукоположення в Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ. Згодом навчався у Папському Інституті Духовності «Teresianum» в Римі, де здобув ліценціат з богослов’я духовності, а також здійснював душпастирське служіння для українців греко-католиків у Італії.

В Україні о. Микола Семенишин виконував різні служіння, зокрема, був віце-ректором Івано-Франківської Духовної Семінарії, особистим секретарем Блаженнішого Любомира Гузара та духівником Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії.

Джерело