Для юних парафіян Вербівки провели табір «Веселі канікули з Богом»

Нещодавно на парафії Собору Пресвятої Богородиці, що у с. Вербівка, Брошнівського протопресвітеріату, відбувся християнський дитячий табір «Веселі канікули з Богом».

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомили о. Іван Носик, парох парафії, та бр. Роман Люльчак, семінарист ІФДС.

«Протягом чотирьох днів ми вчилися з дітьми любити, прощати та допомагати, кожного дня єднались з Ісусом у Пресвятій Євхаристії», — зазначають організатори.

Протягом табору діти заробляли бали, веселилися, а головне — молились за перемогу України, за наших Воїнів.

«Час минув весело, активно та з користю для душ маленьких дітей, які є серцем і майбутнім нашої України», — додають провідники заходу.

У програмі також були водні ігри, велика гра, а наприкінці табору діти мали змогу поласувати солодощами.

Насамкінець відбулася поїздка до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача, що у с. Старуня, де для юних учасників та їх батьків відслужили Святу Літургію. На старунській землі паломники також відвідали музей блаж. свщмч. Симеона та молитовно пройшли Хресною дорогою.

Опісля діти відвідали парк історії землі «UNDERHILL», де для них провели екскурсію по експонатах, а відтак дітки мали змогу весело провести час.

«Дякуємо Богу, нашим Захисникам, отцю Івану Носику, аніматорам та всім учасникам за цей цікаво проведений час!», — зазначають у парафіяльній спільноті.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ