День знань – час для глибшого пізнання волі Творця і зближення з Ним

Проминуло літо – особлива пора для дозвілля і відпочинку. Але водночас це і благодатний час для інтелектуального, духовного та творчого розвитку. Користуючись такою нагодою, молодь та діти парафії святих Кирила і Методія, що у селі Крихівці, поблизу Івано-Франківська, здійснили невеличку пізнавальну подорож.

Спочатку юні паломники відвідали відпустове місце Крилос, де мали змогу спільно молитися Божественну Літургію біля стіп Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Опісля мандрівники  відвідали Музей історії древнього Галича, де дізналися його історію. Про це повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

Далі для гостей провели екскурсію парафіяльною пасікою, яка є одним із інструментів для підтримки соціальних парафіяльних ініціатив. Дітям коротко розповіли про бджільництво та на практиці показали, як доглядати за вуликами.

Також дітвора разом з парафіяльними отцями, сестрами-монахинями та братами-семінаристами взяли участь у пізнавальному майстер-класі, який провів референт Бюро з питань екології Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та сотрудник парафії о. Михайло Дзуль.

Всі діти навчилися виготовляти власними руками свічки із натуральної вощини та запалилися бажанням втілювати подібні соціальні проєкти у себе на парафії.

На завершення пізнавальної зустрічі для молоді організували пікнік та різноманітні ігри.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ