Чернеча Родина Згромадження Воплоченого Слова організувала дитячі й підліткові християнські табори

У період із 19 червня по 8 липня отці Згромадження Воплоченого Слова, що опікуються парафією Різдва Христового м. Івано-Франківська, організували дитячий та підлітковий табори.

У трьох різновікових таборових заїздах взяло участь 240 осіб.

Священнослужителям в організації таборів допомагали сестри, члени III Чину Чернечої Родини Воплоченого Слова, молодь, парафіяни та друзі Згромадження.

Про це зазначає пресслужба Згромадження Воплоченого Слова.

«Це був незабутній час для кожного, хто брав безпосередню участь. Діти, незважаючи чи їм 8, 13 чи 15 років, мали можливість не тільки гарно провести час на природі, граючись в різні ігри, а й багато навчитись: найперше це дружити з Господом і між собою», — зазначають організатори.

Назва цьогорічних таборів — «Тільки для відважних», тому головною метою табору було допомогти дітям поглибити віру і надію у заступництво Бога Вседержителя, особливо в теперішньому часі війни.

Кожного дня діти мали можливість молитися вервицю, Божественну Літургію та приступати до Cвятих Таїнств Сповіді та Причастя.

Спортивні естафети та підготовка вечірніх виступів вчили дітей креативно мислити, чесно здобувати перемогу, радіти перемогам інших і достойно приймати поразку.

«Також неабияким випробуванням для дітей від 11 до 15 років було життя в наметах, але всі його достойно витримали. Для багатьох це перший досвід, надіємося не останній», — розповідають провідники табору.

«Таборове життя вчить практикувати безліч чеснот: щедрість, чесність, слухняність, дружбу і багато інших, які допомагають у щоденному житті. Табір – це нагода поєднатися з Христом, знайти нових друзів і стати кращими», — йдеться у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ