Фасади та план майбутньої клініки

Підготовчі роботи по виготовленню документації,  розробці та затвердженню плану будівлі та фасадів розпочались в лютому місяці та тривали до травня.

Нульовий поверх

Загальна площа нульового поверзу складає 582,97 м2

На нульовому поверсі знаходитимуться: Лабораторія крові; Венткамера; Технічно-складські приміщення; Технічні приміщення операційного блоку; Гардеробна відвідувачів; Гардеробна медперсоналу.

Перший поверх

Загальна площа першого поверху складає 494,21 м2

На першому поверсі знаходитимуться: Магнітно-резонансна томографія;  Комп’ютерна томографія; Флюорографія; Пункт забору крові; Просторий вестибюль; Реєстратура;  Аптечний кіоск; Технічні приміщення; Санвузли.

Другий поверх

Загальна площа другого поверху складає 728,14 м2

На другому поверсі знаходитимуться: Фізіотерапевтичне відділення; Кабінети лікарів-консультантів: кардіолог; невропатолог; терапевт; ендокринолог; гепатолог; алерголог; Стоматологічний кабінет; Кабінет головного лікаря; Приймальня; Бухгалтерія; Ординаторська (місце для консиліуму); Кімната медичних сестер;Технічні приміщення; Санвузли.

Третій поверх

Загальна площа третього поверху складає 721,33 м2

На третьому поверсі знаходитимуться:  Мала операційна (стерильне місце для проведення простих операційних втручань;  ЛОР-відділення;  Мамографія; Офтальмолог; Уролог; Гінеколог;  Травматолог; Проктолог; Хірург (судинний); Буфетна; Технічні приміщення; Санвузли

Четвертий поверх

Загальна площа четвертого поверху складає 735,75 м2

На четвертому поверсі знаходитимуться: Анестезіолог; Наркозна; Операційна №1; Передопераційна; Операційна №2; Стерилізаційна; Післяопераційні палати; Пультова; Кабінет завідувача відділенням; Оглядова; Кімната старшої медсестри; Кабінет хірургів; Медичний архів; Технічні приміщення.

П’ятий поверх

Загальна площа п’ятого поверху складає 525,36 м2 (площащо включає терасу із коефіцієнтом 0,3 = 585,66 м2)

На п’ятому поверсі знаходитимуться: Палати для хворих (13 шт.); Приміщення для персоналу; Побутова кімната; Рекреація. Приміщення п’ятого та шостого поверху призначені для післяопераційного обслуговування. На п’ятому поверсі є 13 палат, які оснащені санвузлами та душовими кабінами.

Шостий поверх

Загальна площа шостого поверху складає 525,36 м2.

На шостому поверсі знаходитимуться: Палати (12 шт.); Кімната учбових занять; Побутова кімната; Рекреація.