![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-24-17.00.28.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-24-17.00.28.jpg)
Про це повідомляє Івано-Франківська духовна семінарія.
У заході взяли участь працівники музею та брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.
Учасники зустрічі мали можливість дізнатися про життя та діяльність Владики Миколая Сімкайла та про його захоплення мистецтвом, а особливо старовинними іконами.
Також у доповідях було висвітлено особливості його душпастирської діяльності в катакомбній Церкві у часи підпілля та значення єпископа Миколая в легалізації УГКЦ.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ