«Blessed camp 2023» оголошує набір на завершальний заїзд: 22-27 серпня

«Blessed camp 2023» – це християнський виїзний табір для дітей віком від 11 до 14 років, який відбувається на базі Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата Кунцевича за сприяння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Основною особливістю такого табору є виховання дітей у християнському дусі. Поєднуючи активний відпочинок разом із молитвою, діти більше пізнають Бога.

Про це пишуть на офіційному сайті Івано-Фраківської духовної семінарії.

«Зважаючи на численні відгуки та прохання щодо табору, ми оголошуємо набір на завершальний заїзд, який відбудеться з 22 до 27 серпня», — зазначають організатори.

Табір розрахований на декілька заїздів (від вівторка до неділі), у кожному з яких – 60 місць. У ці дні діти проживатимуть у хороших умовах та матимуть 4-ри разове харчування на день. Також на них чекає цікава програма, яку підготувала команда аніматорів.

Програма табору доволі насичена, завдяки цьому, діти зможуть активно відпочити, дізнатися багато цікавого, зміцнити свої стосунки з Богом та знайти нових друзів.

Для того, щоб стати учасником християнського табору «Blessed camp 2023», потрібно зареєструватися за номером телефону 068 811 24 66 (о. Василь).

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ