«Блаженні ті, що плачуть, бо вони втішаться»: Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ організував поїздку для родин Героїв України

Нещодавно Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ організував духовно-пізнавальну мандрівку до Зарваниці для родин Воїнів, які віддали своє життя за волю і незалежність України.

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Карітасу.

Спершу у соборі Зарваницької Матері Божої учасники поїздки взяли участь у Божественній Літургії.

Відтак паломники вирушили Хресною дорогою, духовно єднаючись у своїх терпіннях та болях зі стражданнями Христа у наміренні за нашу Батьківщину — Україну.

Під час конференції «Навіки живі у пам’яті», у супроводі психологів Карітасу, родичі загиблих Воїнів ділилися своїм болем. Поєднані ним, одночасно допомагали один одному, розділяючи біль іншої людини. А інтерактивна вправа «Нова сторінка життя» дала змогу звернути увагу на власні внутрішні опори.

«Учасники поверталися додому духовно наповненими. Їхня вдячність зворушувала серця, бо силі духу та мудрості насправді можемо вчитися у них. Дякуємо Калуській районній державній адміністрації за співпрацю в організації поїздки», — пишуть благодійники.

Підтримка родин загиблих Воїнів здійснюється в рамках проєкту «Долаючи розломи для соціальної згуртованості у постраждалих від війни громадах».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ