Благодійне мистецтво: у Томашівцях збирали кошти на допомогу військовим

У неділю, 24 вересня, на парафії Введення в храм Пресвятої Діви Марії,,що у с. Томашівці, Войнилівського протопресвітеріату,  з ініціативи адміністратора парафії о. Івана Ребеги, відбулася благодійно-мистецька акція «Разом до перемоги».

Про це Департаменту інформації  Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив адміністратор парафії с. Томашівці  о. Іван Ребега.

Учасниками події були Камерний хор «Тавор» та ЗТП «Гармонія», у виконанні яких звучали духовні, ліричні, та патріотичні пісні.

«Важко описати емоції, які ми отримали під час концерту. У храмі панувала тепла духовна атмосфера. Наші слухачі були уважними учасниками процесу. Ми спілкувалися, разом співали, плакали і сміялися, чого нам всім зараз так бракує», – поділилася керівниця хору Віталіна Литовська.

За активної участі парафіян, гостей парафії та мешканців села вдалося зібрати 10 500 грн, які були перераховані на потреби військовослужбовців бригади НГУ «АЗОВ».

На завершення о. Іван подякував всім, хто долучився до цієї акції, і наголосив на важливості підтримки наших військовослужбовців як молитвою, так і матеріальною підтримкою.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ