Бюро УГКЦ з питань екології видало «Абетку енергоефективності»

«Абетка енергоефективності: для дітей Божих — малих та дорослих» — під такою назвою побачило світ нове видання Екологічного бюро Української Греко-Католицької Церкви.

Ця абетка відкриває світ та значення енергії для добробуту людини і має за мету навчити енергоефективності в повсякденному житті, що є запорукою чистого та безпечного довкілля. Про це повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

Видання призначене для широкого кола дітей Божих, як малих, так і дорослих. Малеча зможе поринути у світ супергероїв мультфільмів, які у доступній віршованій формі діляться знаннями про цінність енергії і важливість та конкретні можливості її бережливого та ефективного використання. Окремим елементом зацікавлення діток є можливість розмалювати персонажів мультфільмів і пригадати їхні імена.

Дорослі знайдуть тут багато цікавої та корисної інформації про технічні засоби щодо підвищення енергоефективності, а також поради для плекання сталої і цілісної екологічної свідомості та культури поведінки.

Абетка енергоефективності допоможе застановитися в родинному колі над тим, як берегти та захищати світ Божий за допомогою таких технічних засобів як аератор, димер, тепловий насос, вентиляція з теплообміном та енергоефективне опалення, а також – як мінімізувати витрати енергії та коштів при використанні чайника чи холодильника. Видання розкриває значення чеснот мудрості та поміркованості для збереження Божого створіння, а також розшифровує, як бути добрим господарем в управлінні природними дарами нашого Творця і Спасителя.

У контексті повномасштабної злочинної війни росії проти України, абетка енергоефективності покликана стати дієвим знаряддям подолання енергетично-екологічних викликів, сприяти захисту нашого спільного Божого дому і відновленню та примноженню природної спадщини Творця.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ