Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії провело екологічний квест для дітей

У п’ятницю, 14 липня, на черговому заїзді Архієпархіального табору «Веселі канікули з Богом» з ініціативи референта Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії о. Михайла Дзуля для дітей було проведено екологічний квест.

Про це інформує Інформаційна служби Бюро УГКЦ з питань екології.

Особливістю цього квесту є те, що таборовики, командно переміщуючись по локаціях, виконують поставлені завдання, екологічного спрямування. Так, для прикладу, на одній з локацій потрібно розв’язати екологічний кросворд, на іншій – дати правильні відповіді на запитання ековікторини, ще далі – скласти екологічну казочку чи помолитися за навернення екологічних грішників. А ще діти мали змогу пограти в пінг-понг енергоефективності, пригадати приказки про природу, сформулювати власні правила поведінки влітку на природі, представити 5 кроків економії енергії вдома та пригадати українські пісні, де йде мова про безцінний Божий дар – воду.

Метою такого квесту є в ігровій формі донести до дітей Божу правду про обов’язок людини піклуватись про все створіння, берегти природні Божі дари та бути відповідальними управителями цих благ.

Діти отримали масу позитивних емоцій та нові екологічні знання, а також більше дізналися про служіння і діяльність Бюро УГКЦ з питань екології як церковної природоохоронної інституції, яка плекає «екологію людини», що є запорукою «екології довкілля».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ