Бюро УГКЦ з питань екології провело для діток захід, присвячений енергозбереженню

У середу, 31 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, учні 2-го класу початкової школи імені Софії Русової завітали до центрального офісу Бюро УГКЦ з питань екології, розташованого в навчальному корпусі Івано-Франківської Архієпархії.

У рамках візиту в бібліотеку Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, відбулася зустріч  другокласників з референтом Бюро УГКЦ з питань екології  Івано-Франківської Архієпархії о. Михайлом Дзулем, який коротко ознайомив діток із засадами екологічного служіння Церкви та порушив актуальне в цей воєнний час питання збереження енергії у повсякденному житті. Про це повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

Отець Михайло представив дітям та їх наставникам «Валізу енергоефективності», познайомив їх з різноманітними технічними новинками та приладами, коментуючи і наочно демонструючи принципи їх дії та роль у енергозбереженні.

«Найважливіше — це усвідомлювати, що енергія не береться нізвідки і її збереження заощаджує природні ресурси, даровані Творцем, а також зменшує забруднення довкілля та заощаджує батьківські кошти», – зазначив священник. 

Далі діти мали змогу ознайомитися з дитячою еколітературою, яку видає Екобюро УГКЦ, маючи на меті формувати екологічну свідомість вже з перших кроків дитини в цьому Богом створеному світі. На окремому столику були представлені екоказочки, екорозмальовки, підручник для молодшої школи під назвою «Я і енергія» та нове видання Екобюро – «Абетка енергоефективності: для дітей Божих – малих та дорослих».   

На завершення кожен учень на згадку про зустріч отримав від душпастиря-еколога тематичні закладки до книг з порадами про те, як дбати про довкілля і втілювати любов до Бога та ближнього завдяки чесноті енергоефективності та бережливому ставленні до довкілля через конкретні практичні дії та ощадливе використання природних ресурсів у повсякденному житті.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ