Біля Архікатедрального собору відбулася традиційна Великодня мистецька програма

У вівторок, 18 квітня, поблизу Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, що у м. Івано-Франківськ, відбулася мистецька програма великодніх гаївок за участю творчих колективів закладів культури міста, учнів шкіл мистецтв та вокальних студій міста.

Свято організували творчі працівники муніципального Центру дозвілля, а сценарій підготували Любов Терлецька та Анна Шпирка.

Святкова програма розпочалася вокально-хореографічною композицією «Великоднє коло», у якому брали участь фольклорні колективи ДМШ №1 ім. М. Лисенка, ДМШ №2 ім. В. Барвінського, «зразковий» ансамбль народного танцю будинку культури села Радча та аматорський ансамбль народного танцю «Галицька веселка» Міського народного дому.

Радість Христового Воскресіння возвеличувалась веснянками, гаївками та  хореографічними  композиціями, серед яких твори «Христос Воскрес», «Ой, прийшла весна», «Вербовая дощечка», «Весна-весняночка» та «Христос Воскрес! Воскресне Україна!».

Впродовж програми гаївки  переплітались з великодніми прозовими та віршованими текстами, у виконанні ведучої Людмили Михальчук, а також з вітаннями для мешканців та гостей міста.

Насамкінець міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків привітав присутніх з величним святом Христового Воскресіння. Свято організували творчі працівники Муніципального Центру дозвілля.