Учасники заняття мали нагоду власноруч розмалювати імбирні пряники у формі писанок, щоб згодом, у світлий празник Воскресіння Христового, прикрасити ними свої кошики.
Психологині проєкту зазначають, що писанки є символом життя, добра, гармонії та любові, тому розмальовуючи печиво яскравими барвами, люди й самі «заряджаються» позитивом.
«Арттерапія — це терапія мистецтвом. Цей метод психотерапії дозволяє з допомогою творчості пережити внутрішні конфлікти, тривогу та страхи, що турбують людину. Арттерапія підходить не лише дітям, а й дорослим, а ще перевага цього методу у тому, що він є достатньо екологічним», — розповідає психологиня Галина Попович.
Своєю чергою, пані Ольга Нейлюк стверджує, що праця психолога з вразливими верствами населення є важливою для надання психологічної підтримки, допомоги у вирішенні проблем, зменшенні стресу та покращення загального психологічного стану.
«Така терапія може забезпечити простір для вираження почуттів, навчити стратегії допінгу та підтримати самосвідомість й самовизнання. Духовна складова зцілення включає в себе пошук сенсу й значення в житті, розвиток внутрішньої сили та миру в душі. Арттерапія включає практики, які сприяють заспокоєнню, внутрішній гармонії та підтримці психологічного здоров’я», — додає педагогиня.
Зустріч подарувала учасникам нагоду не тільки створити унікальне оздоблення тістечок, але й разом, у невимушеній формі поспілкуватися на різноманітні теми.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ