![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_15-42-48.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_15-42-48.jpg)
Пригадуємо, що від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, Антикризовий координаційний центр Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ активно допомагає нашим Захисникам та Захисницям на фронті й потребуючим верствам населення в тилу. Такі заходи стають можливими завдяки підтримці духовенства та вірних Української Греко-Католицької Церкви з різних країн світу.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ