Анонс! Владика Венедикт Алексійчук очолить молитовну програму у Старуні

У п’ятницю, 19 січня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що у селі Старуня, відбудеться щоденна молитовна програма. Особливістю її стане те, що богослужіння очолить Владика Венедикт Алексійчук, правлячий Архієрей Єпархії Святого Миколая УГКЦ з осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США).

Як зазвичай, моління розпочнуться з молебню до блаженного священномученика Симеона Лукача.

Кульмінаційним моментом стане Божественна Літургія, яку очолить Владика Венедикт. Усі вірні зможуть почути слово проповіді від Єпископа, який відомий своїми роздумами над Божим Словом.

Опісля душпастирі прочитають молитви на оздоровлення та уділять вірним благословення мощами блаженного Симеона та єлеєм, який освячений на його мощах.

Також Владика Венедикт Алексійчук здійснить Чин освячення нової ікони Різдва Христового для храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, що знаходиться у Відпустовому центрі.

Окремою приємністю для всіх паломників стане святкова коляда від молодіжного хору «Осанна» міста Івано-Франківськ.

«Запрошуємо провести ваш вечір у присутності Бога, прийнявши Його мир та любов до свого серця й понести Його милосердя до своїх близьких та рідних. Молячись та чуваючи, ми перемінюємося і втамовуємо нашу спрагу за Богом, Який наповнює нас Своєю силою», — закликають на фейсбук-сторінці відпустового місця.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ