![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-16_10-44-13-e1713341527165.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-16_10-44-13-e1713341527165.jpg)
Організаторами моління є Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, громадсько-християнських рух «Клич» та Івано-Франківське обласне об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.
Початок Хресної дороги о 16:00 год.
«Запрошуємо взяти участь всіх охочих. Молитимемось за мир, спокій, захист християнських цінностей, духовно-національну єдність українського народу», – зазначають організатори.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ