Анонс! В академії Івана Золотоустого відбудеться конференція про життєдіяльність блаж. свщмч. Миколая Чарнецького

17-18 жовтня 2024 року в Івано-Франківській академії Івана Золоустого відбудеться наукова конференція на тему «Життя і діяльність блаженного священномученика Миколая Чарнецького», присвячена 140-літтю від його дня народження.

Про це повідомляє інформаційний центр ІФАІЗ.

Організаторами конференції є Івано-Франківська міська рада, громадська організація «Науково-аналітичний центр Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади», Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Івано-Франківський обласний осередок Української асоціації релігієзнавців та Національний заповідник «Давній Галич».

Метою проведення конференції є здійснення всестороннього аналізу життєвого шляху блаженного священномученика Миколая Чарнецького. Зокрема, формування його особистості, включаючи родинні зв’язки, студентські роки, священничий та монаший періоди служіння; розглянути його місійну працю; охарактеризувати події років ув’язнення та період повернення із заслання; описати беатифікаційний процес та проголошення блаженним священномучеником Католицької Церкви тощо.

Для участі в конференції необхідно до 10 жовтня 2024 року (включно) надіслати заявку на електронну адресу: bilous10@ukr.net (тема “ЧАРНЕЦЬКИЙ”).

Початок конференції о 10:00. Вона проходитиме за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Софрона Мудрого, 22, Івано-Франківська академія Івана Золотоустого.

Передбачається пряма трансляція конференції на онлайн-ресурсах Facebook і YouTube.

Організатори планують випуск матеріалів конференції в науковому віснику «Добрий Пастир». Тексти статей для публікації необхідно надіслати до 10 листопада 2024 року (включно) на адресу: gp@ifaiz.edu.ua (тема “print”). 

Вимоги до статей за покликанням: http://journal.ifaiz.edu.ua/.

Головний редактор журналу – о. Річард Горбань.

Координатор проєкту – Олег Білоус, bilous10@ukr.net.

Фото – Redemptorists International

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ