Анонс! У Відпустовому центрі Симеона Лукача відбудуться щомісячні нічні чування

Кожного місяця, 29 числа, Відпустовий центр блаженного Симеона Лукача радо запрошує паломників на молитовні чування. Впродовж останніх дев’яти місяців основне намірення наших молитов залишається незмінним — ми просимо в Господа перемоги та миру в Україні, а також молимося за наших захисників і захисниць, воїнів, капеланів, волонтерів, владу і всіх, хто сьогодні стоїть на сторожі миру.

 

У зв’язку з переходом на зимовий час нічні моління 29 листопада розпочнуться о 17:00 год.

Цього разу проповідником буде Владика Петро Лоза — єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ. Владика виголосить кілька повчальних наук, а також очолить богослужіння у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача.

Програма чувань:

17:00 – Вечірня
17:40 – Наука
18:10 – Молитви на оздоровлення, благословення мощами
18:20 – Молебень до блаженного Симеона Лукача (під час молебню вірні підходять до ікони, священники помазують освяченим єлеєм)
18:50 – Хресна Дорога. Хода зі свічками
20:00 – Архієрейська Божественна Літургія, проповідь
21:30 – завершення чувань. Молитва відпусту, посвячення речей релігійного вжитку, благословення свяченою водою.

Протягом чувань буде можливість приступити до Таїнства покаяння або ж мати духовну розмову із душпастирями Івано-Франківської Архієпархії.

Запрошуємо єднатися у спільній молитві у режимі онлайн за поклика́нням:
Facebook – https://bit.ly/2GfBoCn

Під час молитовних чувань паломники зможуть також долучитися до благодійної збірки, яку готують для постраждалих від війни у Херсоні. Щоб спричинитися до акції, можна буде придбати церковні календарі на 2023 р. чи інші речі релігійного вжитку. Виручені кошти направлять на допомогу в Херсон.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ