Анонс! У Відпустовому центрі Симеона Лукача відбудеться святкування Міжнародного дня сім’ї

У понеділок, 15 травня, у Відпустовому центрі Симеона Лукача, що у Старуні, вперше відбудеться святкування Міжнародного дня сім’ї.

Про це повідомляє Комісія у справах родини і мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ на своїй фейсбук-сторінці.

«Сьогодні ми переживаємо складний для нашого народу час, і сім’я серед страху та невідомості залишається місцем спокою, миру та є нашим міцним фундаментом в житті. Тож, запрошуємо родини до спільної молитви та якісного часу разом у святині блаженного священномученика», — зазначають в Комісії у справах родин і мирян.

Молитву очолить о. Юрій Прилепський, голова Комісії у справах родини і мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Згідно з програмою, учасників чекає молебень до Пресвятої Богородиці, молитва на вервиці, яку провадитимуть самі сім’ї, а також Божественна Літургія. Після молитовної програми усі присутні зможуть почути науку та отримають благословення мощами блаженного Симеона Лукача.

Як зазначають в комісії, Мати Тереза з Калькутти, відома своїми вчинками любові та милосердя, наголошувала на винятковій важливості спільної молитви християнського подружжя:

«Якими є наші родини, такими є наші сусіди, такими є наші Міста, наші держави. Якщо сім’ї будуть центрами любові, спокою та святості то й наші країни і цілий наш світ потопатимуть у любові, спокої, єдності з Богом та взаємній злагоді. Родина, члени якої разом моляться, завжди буде єдиним цілим, пов’язаним любов’ю і ласкою Ісуса».

Тому священнослужителі запрошують родини до єднання у спільності з нашим Господом. Як християнам, нам відомо, що коли Бог на першому місці, все інше – на своїх місцях. Усі разом ми молитимемось за мир у наших домівках та найперше – на нашій землі.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ