Анонс! У Старуні відбудуться традиційні щомісячні молитовні чування

У суботу, 29 липня, у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача, що в с. Старуня, відбудуться традиційні щомісячні молитовні чування. Цього разу їх очолить Єпарх Чернівецький, Голова Ради з питань Євангелізації при Главі УГКЦ Владика Йосафат Мощич.

Про це повідомляє медіацентр Відпустового центру у Старуні.

«Ми радіємо, що кожного місяця все більше прочан користають з цієї нагоди та присвячують свій час Господеві, залишивши вдома всі проблеми та негаразди. Головним наміром цих нічних чувань незмінно стане молитва за перемогу та мир у нашій Батьківщині-Україні», — йдеться у повідомленні.

«Чування – час, коли серце може зануритись в молитовну тишу і почути голос Бога, зробивши тихішим голос світу. Запрошуємо долучатись до спільного моління за заступництвом нашого блаженного Симеона, який завжди радо чекає усіх у своєму рідному селі», — зазначають священники відпустового місця.

Як і щоразу, програма чувань буде наповнена молитвою, що відбуватиметься у храмі, у каплиці та на хресній дорозі, а Архієрейську Божественну Літургію своїм співом супроводжуватиме катедральний хор м. Коломиї «Світло Тавору».

Програма чувань:
18.00 – Вечірня в храмі свв. апп. Петра і Павла
18.45 – Наука Владики Йосафата
19.15 – Молитви на оздоровлення
19.25 – Молебень до блаженного Симеона, помазання єлеєм
19.45 – Хресна дорога
20.30 – Архієрейська Божественна Літургія, молитва Повного відпусту
21.30 – Посвячення релігійних речей, благословення освяченою водою

Усі паломники матимуть можливість приступити до Таїнства Покаяння або ж мати духовну розмову із душпастирями Івано-Франківської Архієпархії.

У відпустовому центрі запрошують також єднатися у спільній молитві онлайн за посиланням у Facebook

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ