![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325233749_494560652592402_9016950837256892082_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325233749_494560652592402_9016950837256892082_n.jpg)
У неділю, 15 січня, до Відпустового центру Симеона Лукача завітає Преосвященний Владика Венедикт Алексійчук — Єпископ єпархії Святого Миколая УГКЦ з осідком у Чикаго (США).
Владика очолить недільну Божественну Літургію в храмі святих апостолів Петра і Павла. Початок богослужіння о 10:00 год.
«Сьогодні маємо велику потребу просити в Господа перемоги та миру для нашої Батьківщини-України. Тому сердечно запрошуємо на спільну молитву», — зазначають на фейсбук-сторінці Відпустового центру.
Єднатися у молитві також можна в режимі онлайн за посиланням – facebook.com/svmlukach
Прохання про молитву можна записувати у коментарях під відеотрансляцією.