Анонс! У неділю відбудеться загальноміська Хресна Дорога в режимі онлайн

Вже не один рік доброю традицією в часі Великого посту була молитовна хода вулицями нашого міста, ведена Хресним переможним знаменням. Щороку Хресна Дорога вулицями Івано-Франківська збирала щораз більше охочих спільно помолитися до Господа у своїх наміреннях.

З огляду на воєнний стан, і в цьому році Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ проведе загальноміську Хресну Дорогу виключно в режимі онлайн. Молитва запланована на неділю, 2 квітня, початок о 15:15 год.

Головним наміром молитви вже другий рік поспіль є прохання до Господа про осягнення миру в нашій Батьківщині-Україні. Очолить богослужіння Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин спільно із Єпископом-помічником Івано-Франківським Владикою Миколою Семенишиним.

Традиційно в часі спільної молитви буде 14 священників-проповідників, а хрест триматимуть: військовослужбовці ЗСУ, Національна гвардія, Тероборона, Національна поліція, вимушені переселенці, волонтери, працівники Укрзалізниці, Державна служба з надзвичайних ситуацій, військові капелани, представники італійсько-українського проєкту «Разом з Україною», діти й педагоги, представники влади.

Хресна Дорога транслюватиметься в ефірі ОТБ Галичина, на хвилях радіо «Дзвони» (105.8 FM), фейсбук-сторінці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також на інтернет-ресурсах Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового :

Youtubehttps://bit.ly/3JWViz7

Facebookhttps://bit.ly/40yJome

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ