Анонс! У листопаді відбудеться наукова конференція «Життя і діяльність владики Софрона Мудрого»

27 листопада 2023 року в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбудеться наукова конференція «Життя і діяльність владики Софрона Мудрого», присвячена 100-річчю від Дня народження єпископа.

Про це повідомляє Івано-Франківська академія Івана Золотоустого.

Організаторами конференції є Івано-Франківська міська рада, Громадська організація «Науково-аналітичний центр Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади», Івано-Франківська академія Івана Золотоустого, Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г. С. Сковороди Національної академії наук України, Національний заповідник «Давній Галич».

Метою проведення конференції є здійснити всесторонній аналіз життєвого шляху і творчої спадщини владики Софрона Мудрого, його внесок у розвиток богослов’я, історію, правознавство та інші наукові і освітні напрямки, а також аналіз його менеджерської і організаційної роботи та інші напрямки життєдіяльності.

Для участі в конференції необхідно до 20 листопада 2023 року (включно) надіслати заявку (додаток) на електронну адресу: bilous10@ukr.net (тема “МУДРИЙ”).

Початок конференції о 10:00 за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Софрона Мудрого, 22, Івано-Франківська академія Івана Золотоустого.

Передбачається пряма трансляція конференції на онлайн-ресурсах Facebook і YouTube.

Додаткова інформація та заявка для участі за цим посиланням.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ