Анонс! Щомісячні чування у Старуні очолить Владика Ярослав Приріз

У середу, 29 травня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що у селі Старуня, відбудуться щомісячні молитовні чування. Цього разу моління очолить Єпарх Самбірсько-Дрогобицький Владика Ярослав Приріз, голова Богословського відділу УГКЦ.

«Молитва за Україну — важлива місія кожного християнина. Сьогодні кожен українець намагається здійснити свій особистий вклад у нашу майбутню перемогу, роблячи добрі справи, допомагаючи Захисникам і Захисницям, вимушеним переселенцям і всім, хто опинився у непростих обставинах через повномасштабне вторгнення. Окрім діл ми підносимо наші невпинні молитви, просячи в Бога ласки й захисту для наших землі та народу», — зазначають на фейсбук-сторінці відпустового місця.

Програма чувань:

18:00 — Вечірня;

18:40 — наука Владики Ярослава;

19:00 — молитви на оздоровлення;

19:10 — молебень до блаженного Симеона Лукача;

19:30 — освячення води;

19:40 — вервиця (хода до каплиці);

20:00 — Архієрейська Божественна Літургія (проповідь Владики Ярослава);

21:20 — освячення речей.

«Запрошуємо вас взяти участь в останніх цієї весни чуваннях, щоб серед тривог і труднощів знайти Господній мир і спокій, побути у Його присутності й звернути свій погляд на Божий план для нашого життя. У викликах війни намагаймось відчути радість Воскресіння Христа задля нашого спасіння, застановляймося над Його дією у нашому житті й просімо у Нього миру для кожного серця, дому й нашої країни», — йдеться у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ