Анонс! Оголошується набір до Дяківсько-реґентського інституту ІФАІЗ

Оголошується набір студентів на 2024/2025 навчальний рік до Дяківсько-реґентського інституту Івано-Франківської академії Івана Золотоустого. Якщо ви любите церковний спів і хотіли б співати на Божу славу або мрієте керувати церковним хором і ансамблем, тоді зарошуємо вас вже цього року стати студентом інституту.

Про це інформують на офіційній сторінці інституту.

Навчальна програма ДРІ включає: літургійний спів, літургійне богослов’я, богослужбовий устав, дикцію, церковнослов’янську мову, сольфеджіо і теорію музики, хоровий спів, хорознавство та аранжування. Також є індивідуальні заняття з вокалу й диригування.

Навчання триває упродовж 3 років по суботах, залежно від обставин — як дистанційно, так і в аудиторіях навчального корпусу у звичному форматі лекцій.

«Під час практичних тижнів ми співаємо богослужіння і застосовуємо на практиці вивчений матеріал, беремо участь у реколекціях, прощах, практикумах», — розповідає директорка інституту п. Любов Терлецька.

По завершенні навчання в інституті видають диплом церковного зразка і кваліфікацію церковного співця (дяка) або дяка-регента (керівника церковного вокально-хорового колективу).

Прийом документів та співбесіда (перевірка музичних даних та знання основ катехизму) триматиме з 15 по 26 липня 2024 року.

Для вступу необхідно підготувати такі документи:

1. Копії паспорта всіх сторінок
2. Копії свідоцтва про Хрещення, а також Вінчання (для одружених)
3. Оригінал документа про освіту (останній закінчений заклад)
4. Автобіографія
5. Рекомендація пароха
6. 2 фото 3×4
7. Медична довідка встановленого зразка
8. Папка паперова на зав’язках

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами:

+38 (066) 518 29 23, п. Любов Терлецька
+38 (097) 347 53 75, о. Тарас Огар

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ